Vyjadřovací portál Žádost o vyjádření

Informace pro vyjádření

Vážený žadateli,

nacházíte se na portálu společnosti Frýdlantská vodárenská splečnost, a.s. (dále jen FVS), který Vám umožní zadávání žádostí pro vyjádření k existenci sítí, k projektové dokumentaci pro územní nebo stavební řízení a ostatních investičních záměrů.

Stanovisko k existenci sítí Vám bude zasíláno elektronickou formou a stanoviska k ostatním záměrům Vám budou odesílána písemně. Generovaná poloha sítí je orientační a tuto informaci nelze použít pro žádný stupeň schválení dokumentace dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů, a dle zákona č. 274/2001 Sb., o vododovodech a kanalizaích pro veřejnou potřebu a o změně něktrých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Formulář obsahuje 5 po sobě jdoucích stran. Vždy je zvýrazněna aktuálně používaná strana. Pro přecházení mezi jednotlivými stranami slouží políčko „Následující krok“. V každém kroku je možno použít instalované nápovědy „?“. Trasy vedení zařízení v mapových podkladech ve správě společnosti FVS jsou pouze informativní. K upřesnění polohy je nutno kontaktovat pracovníka, který je uveden ve vyjádření a který na základě objednávky na místě sítě vytyčí. Podporované prohlížeče: Internet Explorer (10 a vyšší verze), Google Chrome a Mozilla Firefox.

Zvolte jazyk

Česky Slovenský English